Cosul meu ?

Suport clienti: 031.005.0295

Produse de la Allied in oferta ForIT

Produsele din brand-ul Allied pot fi gasite in urmatoarele categorii:

Accesoriu retelistica ALLIED AT-AR415S-NCB1ForIT
Cod produs: AT-AR415S-NCB1 Cod intern: 45008
In stoc furnizor
160,91 lei
100BaseFX, 2km 1310nm, Multi-mode fibreForIT
Cod produs: AT-SPFX/2 Cod intern: 18548
In stoc furnizor
211,85 lei
500m 850nm 1000Base-SX Small Form PluggableHot SwappableForIT
Cod produs: AT-SPSX Cod intern: 18550
In stoc furnizor
238,99 lei
GBIC 10KM 1310NM 1000BASE-LX HOT SWAPPABLE SFP, ALLIED AT-SPLX10ForIT
Cod produs: AT-SPLX10 Cod intern: 18549
In stoc furnizor
405,24 lei
Switch Allied AL_AT-SPTXForIT
Cod produs: AL_AT-SPTX Cod intern: 29362
In stoc furnizor
529,12 lei
Switch ALLIED TELESIS AT-FS705EFC/SC-60ForIT
Cod produs: AT-FS705EFC/SC-60 Cod intern: 24393
In stoc furnizor
534,52 lei
NET SWITCH 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC) 2 port unmanaged switch / AT-FS202 ALLIEDForIT
Cod produs: AL_AT-FS202 Cod intern: 33103
In stoc furnizor
562,92 lei
Accesoriu retelistica ALLIED AL_AT-A45/SCForIT
Cod produs: AT-A45/SC Cod intern: 60067
In stoc furnizor
580,07 lei
Accesoriu retelistica ALLIED AL_AT-iMG616BD-R2-BNForIT
Cod produs: AT-iMG616BD-R2-BN Cod intern: 59220
In stoc furnizor
857,49 lei
NET SWITCH 24 Port Managed Stackable Fast Ethernet Switch. Single AC Power Supply / AT-8100S/24C ALLIEDForIT
Cod produs: AL_AT-8100S/24C Cod intern: 33650
In stoc furnizor
968,46 lei
Accesoriu retelistica ALLIED AL_AT-G8LX10ForIT
Cod produs: AT-G8LX10 Cod intern: 60046
In stoc furnizor
993,68 lei
NET ACC VoIP PIC for Routers and Rapier NSM / AT-AR027 ALLIEDForIT
Cod produs: AT-AR027 Cod intern: 33675
In stoc furnizor
1.321,04 lei
Cod produs: AT-9000/12POE-50 Cod intern: 71062
In stoc furnizor
2.638,05 lei
Accesoriu retelistica ALLIED AL_AT-TRAY1ForIT
Cod produs: AT-TRAY1 Cod intern: 52821
Nu este in stoc
70,62 lei
Accesoriu retelistica ALLIED AL_AT-PWR3004-NCB1ForIT
Cod produs: AT-PWR3004-NCB1 Cod intern: 59574
Nu este in stoc
116,52 lei
Cod produs: AT-8100S/24C-NCB1 Cod intern: 73910
Nu este in stoc
127,61 lei
Cod produs: AT-UWC-BaseST-NCB1 Cod intern: 73912
Nu este in stoc
166,45 lei
Accesoriu retelistica ALLIED AL_AT-RPS3004-NCB1ForIT
Cod produs: AT-RPS3004-NCB1 Cod intern: 59575
Nu este in stoc
172,00 lei
Switch ALLIED AL_AT-6102ForIT
Cod produs: AT-6102 Cod intern: 59753
Nu este in stoc
174,52 lei
NET MEDIA CONVERTER WALL MOUNTABLE AND RACKMOUNTABLE TRAY 4 UNITS/ AT-TRAY4 ALLIEDForIT
Cod produs: AT-TRAY4 Cod intern: 33648
Nu este in stoc
232,03 lei

Categorii produse

Produsele din brand-ul Allied pot fi gasite in urmatoarele categorii: