Produse Assmann

Adaptor Assmann USB 2.0 connection cable type A - B M/M 0.5m USB 2.0 conform bl
in stoc furnizor
 
2,54 lei
in stoc furnizor
Adaptor Assmann Audio cable stereo 3.5mm - 2x RCA 2.50m CCS 2x0.10/10 shielded M/M black
in stoc furnizor
 
2,81 lei
in stoc furnizor
Assmann DA-71118 , HDD Digitus 2.5" SATA Hard Disk Adapter
la cerere, in 7 zile
 
45,38 lei
la cerere, in 7 zile
Assmann Audio extension cable stereo 3.5mm 2.50m CCS 2x0.10/10 shielded M/F black
in stoc furnizor
 
3,33 lei
in stoc furnizor
Adaptor Assmann 1x DisplayPort Male - 1x DVI-I Female, negru
in stoc furnizor
 
28,26 lei
in stoc furnizor
Assmann DA-71108, HDD Digitus mounting frame for drive tray
la cerere, in 7 zile
 
35,33 lei
la cerere, in 7 zile
Cablu Assmann DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex 3m class OM3
in stoc furnizor
 
26,13 lei
in stoc furnizor
Cablu Assmann DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 m Duplex 5m Class OM3
in stoc furnizor
 
29,84 lei
in stoc furnizor
Cablu Assmann DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC to SC OS2 Singlemode 09/125 m Duplex 1m
in stoc furnizor
 
21,10 lei
in stoc furnizor
Cablu Assmann DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to SC Multimode 50/125 m Duplex 2m Class OM3
in stoc furnizor
 
24,39 lei
in stoc furnizor
Cablu Assmann DIGITUS CAT 6A U-UTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 5m Gri
in stoc furnizor
 
15,11 lei
in stoc furnizor
Cablu Assmann DIGITUS CAT 6A U-UTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 7m Gri
in stoc furnizor
 
19,80 lei
in stoc furnizor
Adaptor Assmann DIGITUS USB 2.0 Repeater 25m USB A male / A female
la cerere, in 7 zile
 
154,99 lei
la cerere, in 7 zile
Accesoriu Retea Assmann DIGITUS Patch Panel 19inch 24Port Cat5e STP unshielded
la cerere, in 7 zile
 
100,64 lei
la cerere, in 7 zile
Accesoriu Retea Assmann DIGITUS Patch Panel 19inch 24Port Cat6 unshielded black RAL 9005
la cerere, in 7 zile
 
126,48 lei
la cerere, in 7 zile
Cablu Assmann Repeater USB2 extension cable with ampilier 20m
la cerere, in 7 zile
 
135,93 lei
la cerere, in 7 zile
Cablu Assmann DIGITUS Repeater cable USB2 extension cable with ampilier 5m
la cerere, in 7 zile
 
48,41 lei
la cerere, in 7 zile
Adaptor Assmann DIGITUS converter HDMI to VGA HDMI A plug to VGA connector 3.5mm audio jack black
la cerere, in 7 zile
 
75,12 lei
la cerere, in 7 zile
Adaptor Assmann DIGITUS USB3.0 Typ C 4K HDMI 20cm chipset CSL-C-001 white
in stoc furnizor
 
93,54 lei
in stoc furnizor
Adaptor Assmann DIGITUS USB3.0 Typ C - VGA 20cm chipset VL100+IT6513 white
in stoc furnizor
 
94,27 lei
in stoc furnizor
Adaptor Assmann DIGITUS USB Type C 4K DP Aluminium Housing 20cm cable length Chipset VL100
in stoc furnizor
 
84,68 lei
in stoc furnizor
Adaptor Assmann DIGITUS USB Type-C 4in1 Multiport Video Converter
in stoc furnizor
 
186,45 lei
in stoc furnizor
Adaptor Assmann DIGITUS USB Type-C to HDMI 4K/30Hz cable length: 19.5cm black
la cerere, in 7 zile
 
57,96 lei
la cerere, in 7 zile
Adaptor Assmann DIGITUS USB Type-C Multiport Adapter VGA 1x VGA 1x USB-C PD 1x USB 3.0 black
in stoc furnizor
 
93,10 lei
in stoc furnizor
Adaptor Assmann DIGITUS USB Type C to HDMI Adapter 4K/60Hz + USB C PD black
in stoc furnizor
 
110,38 lei
in stoc furnizor
Adaptor Assmann Audio cable stereo 3.5mm - 2x RCA 5.00m CCS 2x0.10/10 shielded M/M black
in stoc furnizor
 
7,37 lei
in stoc furnizor
Assmann Audio extension cable stereo 3.5mm 5.00m CCS 2x0.10/10 shielded M/F black
in stoc furnizor
 
9,41 lei
in stoc furnizor
Adaptor Assmann USB 2.0 connection cable type A - B M/M 1.0m USB 2.0 conform bl
in stoc furnizor
 
3,16 lei
in stoc furnizor
Assmann DA-70434, Digitus 2,5 Dual HDD/SSD
la cerere, in 7 zile
 
35,58 lei
la cerere, in 7 zile
Casti Over-Head Assmann DA-12201 Digitus Stereo Multimedia with Microphone
la cerere, in 7 zile
 
40,17 lei
la cerere, in 7 zile
Mouse Assmann Ergonomic Vertical Wireless DA-20155
la cerere, in 7 zile
 
71,82 lei
la cerere, in 7 zile
Accesoriu Retea Assmann Patch panel Digitus 24P modular 1U grey, DN-91410
la cerere, in 7 zile
 
58,89 lei
la cerere, in 7 zile
Assmann HDMI Male - HDMI Male, v1.4, 5m, negru
la cerere, in 7 zile
 
14,31 lei
la cerere, in 7 zile
Adaptor Assmann 1x DisplayPort 1.1a Male - 1x HDMI Female, 0.15m, negru
la cerere, in 7 zile
 
33,44 lei
la cerere, in 7 zile
Adaptor Assmann 1x DisplayPort 1.1a Male - 1x HDMI Female, negru
in stoc depozit (1)
 
35,33 lei
in stoc depozit (1)
Adaptor Assmann 1x DVI-I Male - 1x VGA Female, Dual Link, negru
in stoc depozit (1)
 
12,03 lei
in stoc depozit (1)
Assmann DisplayPort Male - miniDisplayPort Male, v1.1a, 2m, alb
in stoc depozit (1)
 
22,19 lei
in stoc depozit (1)
Assmann DisplayPort Male - DisplayPort Male, v1.1a, 1m, negru
la cerere, in 7 zile
 
16,42 lei
la cerere, in 7 zile
Assmann HDMI Male - HDMI Male, v1.4, 1m, negru
la cerere, in 7 zile
 
17,68 lei
la cerere, in 7 zile
Assmann HDMI Male - HDMI Male, v1.4, 10m, Ethernet, negru
la cerere, in 7 zile
 
49,20 lei
la cerere, in 7 zile