Lista Favorite
Black & Decker
Cod produsNVC220WBC Cod ForIT485096

Aspirator de mana Black & Decker NVC220WBC fara sac albastru crom

188,18 lei
Prețul include TVA
Stoc furnizor
Estimat livrare
31 Octombrie - 01 Noiembrie 2026
Cost livrare
Bucureşti: 19.99 Lei
Curier Romania: 21.99 Lei
  • Livrare gratuită
    peste 300 lei în București
  • Garanție
    24 luni
  • Drept de retur
    14 zile

Descriere

Aspiratorul de mână Black & Decker NVC220WBC Blue, Chrome

Aspiratorul de mână Black & Decker NVC220WBC este conceput pentru utilizare uscată, fiind potrivit pentru curățarea suprafețelor dure. Acest model funcționează pe bază de acumulator, oferind o autonomie de până la 10 minute, ceea ce îl face ideal pentru sarcini rapide de curățenie.

Cu o putere de 15.5 W și o tensiune de alimentare de 3.6 V, aspiratorul este ușor și manevrabil, având o greutate de doar 1.1 kg. Capacitatea recipientului de colectare a prafului este de 0.385 litri, iar sistemul este fără sac, facilitând golirea și întreținerea.

Caracteristici principale:

  • Tip produs: Aspirator de mână
  • Utilizare: Uscat
  • Tip alimentare: Acumulator
  • Tip aspirare: Uscată
  • Tip suprafață: Suprafețe dure
  • Culoare: Albastru, crom
  • Greutate: 1.1 kg
  • Putere: 15.5 W
  • Autonomie acumulator: până la 10 minute
  • Tensiune alimentare: 3.6 V
  • Capacitate colectare: 0.385 L
  • Tip sac: Fără sac

Specificații tehnice

Putere15.5 W
Tip produsAspirator de mana
Tip sacFara sac
UtilizareUscat
Autonomie acumulatorpana la 10 minute
Tensiune alimentare3.6 V
Tip alimentareAcumulator
Capacitate colectare0.385 L
Tip aspirareUscata
Tip suprafataSuprafete dure
CuloareAlbastru, Crom
Greutate1.1 kg

Review-uri

Nu există încă review-uri. Fii primul care adaugă unul.

Vizualizate recent

Imaginile produselor au rol de prezentare și NU generează obligații contractuale.