Toate produsele de la Intellinet (56 produse)

 
26,45 lei
la cerere, in 7 zile
Unelte Intellinet Cable tester 5-W-1 RJ11/RJ45/USB/1394/BNC
la cerere, in 7 zile
 
148,20 lei
la cerere, in 7 zile
Cablu Intellinet Cat.6 UTP Bulk Cable, Solid, 23 AWG, 305m, CCA, Grey
in stoc furnizor
 
387,38 lei
in stoc furnizor
Accesoriu Retea Intellinet Mufe RJ-45 Cat5e modular plugs UTP 100 pack
in stoc furnizor
 
52,10 lei
in stoc furnizor
Accesoriu Retea Intellinet Conectica 340373
in stoc furnizor
 
4,47 lei
in stoc furnizor
Accesoriu Retea Intellinet Conectica 334129
in stoc furnizor
 
7,84 lei
in stoc furnizor
Accesoriu Retea Intellinet Conectica 336765
in stoc furnizor
 
11,45 lei
in stoc furnizor
Cablu Intellinet Cablu Cat5e UTP Network Cable, Bulk, rola 305 m, 24AWG, Gri
la cerere, in 7 zile
 
194,44 lei
la cerere, in 7 zile
Accesoriu Retea Intellinet Conectica 520959
in stoc furnizor
 
149,70 lei
in stoc furnizor
Accesoriu Retea Intellinet Cablu 334136
in stoc furnizor
 
748,63 lei
in stoc furnizor
Accesoriu Retea Intellinet Conectica 340427
in stoc furnizor
 
3,55 lei
in stoc furnizor
Accesoriu Retea Intellinet Conectica 334112
in stoc furnizor
 
6,43 lei
in stoc furnizor
Accesoriu Retea Intellinet Conectica 408394
la cerere, in 7 zile
 
31,26 lei
la cerere, in 7 zile
Placa de Retea Intellinet Gigabit PCI Network Card
la cerere, in 7 zile
 
49,89 lei
la cerere, in 7 zile
Cablu Intellinet Cablu 351898
la cerere, in 7 zile
 
38,80 lei
la cerere, in 7 zile
Cablu Intellinet Cablu 504485
la cerere, in 7 zile
 
20,23 lei
la cerere, in 7 zile
Accesoriu Retea Intellinet Cablu 211048
la cerere, in 7 zile
 
54,37 lei
la cerere, in 7 zile
Switch Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
la cerere, in 7 zile
 
213,62 lei
la cerere, in 7 zile
Switch Convertor media Intellinet 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
la cerere, in 7 zile
 
203,26 lei
la cerere, in 7 zile
Switch Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
la cerere, in 7 zile
 
234,02 lei
la cerere, in 7 zile
Switch Ethernet Switch desktop Intellinet 5x 10/100 Mbps RJ45 metal
la cerere, in 7 zile
 
80,12 lei
la cerere, in 7 zile
Switch Fast Ethernet switch Intellinet 8x 10/100 Mbps RJ45 metal dimensiune desktop
la cerere, in 7 zile
 
91,12 lei
la cerere, in 7 zile
Switch Intellinet Switch Ethernet 8x 10/100 Mb/s RJ45 PoE/PoE+ 802.3at/af 130W endspan
la cerere, in 7 zile
 
560,00 lei
la cerere, in 7 zile
Switch Intellinet Gigabit switch 5x 10/100/1000 PoE/PoE+ (1x PD PoE, 4x PSE PoE) 26/68W
la cerere, in 7 zile
 
349,40 lei
la cerere, in 7 zile
Access Point Intellinet Wireless ceiling mount access point 300N 2T2R MIMO 300Mbps 2,4GHz PoE
la cerere, in 7 zile
 
207,56 lei
la cerere, in 7 zile
Bridge/Range Extender Intellinet WiFi Access point range extender extern AC600 2.4GHz + 5GHz PoE
la cerere, in 7 zile
 
313,92 lei
la cerere, in 7 zile
Unelte Intellinet Tester RJ45 / 12/11 PROLAN
la cerere, in 7 zile
 
36,27 lei
la cerere, in 7 zile
Switch Intellinet 5 Port 10/100/1000 Mbps Metal Case
la cerere, in 7 zile
 
115,11 lei
la cerere, in 7 zile
Placa de Retea Intellinet Gigabit PCI-Express Card 10/100/1000 Standard/Low Profile
la cerere, in 7 zile
 
54,30 lei
la cerere, in 7 zile
Accesoriu Retea Intellinet Cat5e Patch Panel 24-Port
la cerere, in 7 zile
 
91,74 lei
la cerere, in 7 zile
Cabinet metalic Intellinet 711791 9U Wall mount, 600 x 570, Glass door, Negru
in stoc furnizor
 
506,54 lei
in stoc furnizor
Cabinet metalic Intellinet 7711777 9U Wall mount, 570 x 500, Glass door, Negru
in stoc furnizor
 
444,76 lei
in stoc furnizor
Cabinet metalic Intellinet 711784 9U Wall mount, 570 x 500, Glass door, Gri
in stoc furnizor
 
444,76 lei
in stoc furnizor
Cabinet metalic Intellinet 711807 9U Wall mount, 600 x 570, Glass door, Gri
in stoc furnizor
 
506,54 lei
in stoc furnizor
Cabinet metalic Intellinet 711869 12U Wall mount, 635 x 570, glass door, Negru
in stoc furnizor
 
512,11 lei
in stoc furnizor
Cabinet metalic Intellinet 711876 12U Wall mount, 635 x 570, glass door, Gri
in stoc furnizor
 
512,11 lei
in stoc furnizor
Cabinet metalic Intellinet 711937 15U Wall mount, 770 x 570, Glass door, Negru
in stoc furnizor
 
587,24 lei
in stoc furnizor
Cabinet metalic Intellinet 711944 15U Wall mount, 770 x 570, Glass door, Gri
in stoc furnizor
 
587,24 lei
in stoc furnizor
Accesoriu cabinet Intellinet 712521 Raft fix 1U, 483 x 345, Negru
in stoc furnizor
 
82,96 lei
in stoc furnizor